O nas

RECLA

Jesteśmy agencją reklamową, która chce pomóc odnosić Ci sukcesy i maksymalizować profity. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i dobrej komunikacji. To są cechy współpracy, którą Ci proponujemy. Wierzymy, że rzetelna praca, uczciwa wycena i solidna realizacja sprawi, że będziesz do nas wracał. W nasz projekt zaangażowanych jest czterech specjalistów od różnych dziedzin związanych z marketingiem, choć głównym ojcem marki jest…

Mateusz Majewski

Cieszę się, że trafiłeś na stronę mojej agencji reklamowej. Ja, oprócz zarządzania całym projektem, zajmuje się w nim usługami marketingowymi, czyli tworzeniem treści reklamowych, prowadzeniem mediów społecznościowych i planowaniem strategii promocyjnych. Swoją wiedzę w tej dziedzinie popieram latami doświadczenia w branży, a także certyfikatami Szkoły Mistrzów Reklamy w Warszawie, gdzie ukończyłem „Media Planning” oraz „Strategię Komunikacji Marki”. Zapraszam do współpracy. Ja oraz moi partnerzy chętnie przeprowadzimy Cię przez ciemne uliczki marketingu. Kiedy dojdziemy do celu, będziesz mógł cieszyć się ze swojego sukcesu wizerunkowego. Wyróżnij się!

Nasz proces pracy

Strategia

W RECLA nie mamy gotowych rozwiązań - przygotowujemy je dla Ciebie. Nad każdą sprawą trzeba się pochylić i opracować odpowiednią strategię działania. Od tego zaczynamy pracę nad Twoim sukcesem.

Kreacja

Strategia musi się zmaterializować. Za to odpowiedzialny jest nasz dział kreacji, który zrealizuje nasze wspólnie wypracowane pomysły tak szybko, jak to tylko możliwe. W tym momencie od szczęśliwego zakończenia będzie dzielił nas już tylko krok.

Wdrożenie

Ostatnim elementem działania jest wdrożenie. Musisz wiedzieć, że nigdy nie zostawimy Cię samego sobie. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie współpracy, gotowi do działania, udoskonalania, modyfikowania i doradzania.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym umiejętnościom i powierzyli nam jedno z ważniejszych zadań każdego biznesu – budowanie wizerunku, a co za tym idzie, pozyskiwanie kolejnych klientów.