Usługi marketingowe

Usługi marketingowe

Przygotujemy Ci kampanię reklamową z wykorzystaniem wielu kanałów dotarcia. Chętnie zajmiemy się Twoją stroną na Facebook’u lub pomożemy wejść na rynek z przytupem. Jeśli tworzysz stronę internetową swojej firmy, opracujemy dla Ciebie atrakcyjne opisy i treści, które zatrzymają potencjalnych klientów właśnie u Ciebie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i odważ się zainwestować w reklamę.

Oferta

Reklama

Jeśli chcesz wypromować swoje usługi lub zbudować odpowiedni wizerunek firmy, zaplanujemy najbardziej skuteczną kampanię, a także wprowadzimy ją w życie krok po kroku z największą starannością. Wbrew mitom, kampania reklamowa to coś, na co stać nawet mikro-przedsiębiorcę! Kluczem do dobrej promocji jest spójna strategia i odpowiednio zaplanowane działania – my to gwarantujemy. Reklama prasowa, internetowa, akcje społeczne, reklama radiowa czy spot video - sprawdźmy, co najbardziej pomoże Twojej firmie. Zainwestuj!

Social-media

Nie musisz zatrudniać pracownika, który zajmie się komunikacją z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaoszczędź pieniądze i zleć to zadanie nam. Mamy doświadczenie w zarządzaniu dużymi firmowymi stronami, a także w prowadzeniu kampanii reklamowych na pośrednictwem tych mediów. Nie działaj po omacku, my pokierujemy Twoją stroną profesjonalnie i przede wszystkim efektywnie. Lajki zawsze można zamienić na pieniądze. Spróbuj!

Copywriting

Kluczowe dla powodzenia biznesu są treści, które wyświetlają się w Twojej ofercie, na stronie internetowej lub wszędzie tam, gdzie dochodzi do interakcji z potencjalnym klientem. Wszystko co czyta Twój klient, musi zachęcać go do wydania pieniędzy, teksty muszą być zatem atrakcyjne i opracowane w odpowiedniej formule. Opracujemy dla Ciebie taki materiał, którym z powodzeniem zainteresujesz klientów. Materiał, w którym dopieszczony będzie każdy wyraz.

Event

Nic tak nie zbliża biznesu z odbiorcami jak wspólne spędzenie czasu. Zamiast rozdawać rabaty, postaw na coś innowacyjnego – wypromuj się, organizując wydarzenie. Sprawdzimy, jakiego typu event pasuje najbardziej do Twojej branży, dostosujemy plan wydarzenia do Twoich możliwości i zajmiemy się realizacją z dbałością o detale. Pamiętaj, u wielu ludzi to emocje decydują o wyjęciu portfela. Pozwól klientowi przywiązać się do twojej firmy.

Wprowadzenie marki na rynek

Ruszasz z nowym biznesem? Oferujemy wsparcie, które pozwoli Ci zbudować spójny i atrakcyjny wizerunek nowej firmy. Nasza kompleksowa oferta jest w stanie pozwolić Ci wystartować w profesjonalny, a zarazem ekonomiczny sposób. Identyfikacja wizualna, strona internetowa, materiały promocyjne, gadżety reklamowe i reklama oferty to elementarz każdej nowej firmy. U nas znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować. Wjedź na rynek z naszą eskortą!

Pozycjonowanie stron

O widoczność w Internecie trzeba toczyć nieustanny bój. Firmy, które pozyskują swoich klientów on-line, muszą liczyć się z koniecznością zadbania o odpowiednią pozycję. Jeśli chcesz, aby osoba poszukująca Twoich usług bez problemu znalazła je w wyszukiwarce Google, musisz ułatwić jej to zadanie lokując się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Nasz ekspert jest w stanie zapewnić to Twojej stronie.

Inne

Chcesz zacząć świadomie reklamować swoje usługi, ale nie do końca wiesz od czego zacząć? Chętnie pomożemy Ci obrać właściwą drogę. Oferujemy bezpłatne konsultacje. Wpadnij do nas na kawę lub zaproś do siebie i opowiedz z czym masz zamiar się zmierzyć. Wspólnie opracujemy najlepszą strategię.

Chcesz uzyskać wycenę?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.